2017-10-02 17:18:17

PASJE TO DROGOWSKAZ W POSZUKIWANIU TWOICH TALENTÓW

 

Wiele kobiet twierdzi, że nie ma pasji. Moim zadaniem jest m.in. pomóc im je odnaleźć w swoim życiu. Tak naprawdę one już są, tylko albo nieuświadomione, albo jeszcze nierozwinięte.

Co to znaczy pasjonować się czymś? Dla mnie pasja to coś, co robię, co sprawia mi radość, satysfakcję, jest dla mnie fascynujące na tyle, że mogę na robieniu tego spędzić dużo czasu, nie czuć jego upływu. Kropka.

Pasjonująca może być rozmowa z drugim człowiekiem, podróżowanie, czytanie książek, gotowanie, wspinanie się na szczyt górski, organizowanie spotkań, szydełkowanie, pisanie pamiętnika, taniec, robienie bazy danych w Excelu, naprawianie mebli itd. Tylko Ty definiujesz, co jest dla Ciebie pasjonujące.

To tyle. Wszelkie inne skojarzenia i mity dotyczące pasji można, jak dla mnie, wyrzucić do śmietnika.

 

A teraz pomyśl przez chwilę. Co jest dla Ciebie pasjonujące, co już robisz w ciągu dnia pracy lub prywatnie? Na pewno są takie rzeczy, które sprawiają Ci radość. Są też takie, które może Cię interesują i chciałabyś poświęcać im więcej czasu, ale z jakichś przyczyn tego nie robisz.

Za czym woła Twoje serce?

Pasje to drogowskazy dla Twoich talentów. Talent jest cieniem pasji. Dlatego jeśli chcesz odkryć swoje talenty, to sprawdź, co Cię pasjonuje i rozwijaj to.


Zapisz się do mojego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych postach na Vlogu na swoją skrzynkę

Zapisuję się do newslettera
Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


 

 

Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

tel. 669 769 696  Zapraszam do kontaktu w godz. 9.00 - 19.00. pon-pt.

Działalność online, na terenie całej Polski

Adres biura: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Oliwa

E-mail: kontakt@annakoprowska.pl

Fan-page: Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

Skype: Anna.Koprowska.Coach