2017-10-09 18:41:19

MASZ POMYSŁ NA SIEBIE I NA TWÓJ BIZNES. SUPER! A WIESZ, CO DALEJ?

 

Znalazłaś pomysł na siebie w oparciu o Twój potencjał? Już wiesz, co chcesz robić w Twoim biznesie?

Brawo!!! To jest wielki skarb. Teraz dokładnie wiesz,  co dalej w Twoim życiu będzie miało miejsce.

Jesteś na pewno pełna optymizmu i chęci do działania. Ale co dalej?

Jak teraz powinnaś pokierować swoimi działaniami, aby zbudować prosperujący biznes? Aby mieć pewność, że Twoje działania mają sens i krok po kroku kierują Cię do celu?

I tutaj pojawia się temat strategii działania oraz budowania swojej marki. To temat ważny, w przypadku własnej działalności i na tym dzisiaj chciałabym się skupić. Pokazać Ci jak dalej pokierować swoimi działaniami, aby wypracowany pomysł na siebie i na Twój biznes, zrealizować z sukcesem.

Gościem dzisiejszego posta jest Monika Wyderka-Chodak strateg budowania i rozwijania marek w Alltida (www.alltida.pl) oraz pomysłodawczyni Platformy Wiedzy – Strefa Kobiet Biznesu. Poznaj historię Moniki, w jaki sposób przeszła z etatu na własną działalność i co robi z powodzeniem od kilku lat.

 

Cześć nazywam się Monika. Jestem  kobietą  mocno stąpającą po ziemi, z zamiłowaniem technicznym, ale przy tym pełną ciepła i kobiecości.

 

Po 11 latach pracy w korporacji w Dziale Marketingu, mój świat nagle się zmienił.. Pojawiły się moje kochane urwisy i świat wywrócił się do góry nogami. To dało mi bodźca do tego, aby na chwilę przystanąć i zastanowić się, czego właściwie chcę.

I wiecie co? Zapragnęłam jak nigdy dotąd zmian. I to naprawdę DUŻYCH zmian!

Stabilizacja i godziwa pensja, wypłacana z regularnością zegarka szwajcarskiego, przestała być przedmiotem pożądania. Bo bardziej pragnęłam znaleźć pracę, która da mi satysfakcję oraz spełnienie.

Zaczęłam poszukiwania swojego idealnego miejsca zawodowego na tej ziemi. I znalazłam, choć droga nie była ani krótka, ani łatwa. Ale nikt nie obiecywał przecież, że będzie łatwo!

Zawsze kochałam dzielić się wiedzą oraz motywować i inspirować inne kobiety. To nadawało i nadaje sens moim wszystkim działaniom. Co pięknie podsumowała jedna z kobiet z którą współpracowałam: „Monika Ty potrafisz zasiewać coś pozytywnego w ludziach”.

Teraz już wiem, że to mój talent i nie zawaham się go użyć.  Dlatego na bazie doświadczenia, zarówno zawodowego jak i prywatnego stworzyłam markę ALLTIDA.

 

Zauważyłam jak istotna w dzisiejszych czasach jest reputacji i wizerunek. Jak w świecie obrazków, bombardowani milionem informacji, zauważamy tylko szczątkowe treści.  To było wyjściem do opracowałam mojego autorskiego programu „Marka Marzeń”, w którym dzielę się wiedzą, pozytywną energię i motywuję do pracy nad własną marką. Marką autentyczną i pełną nas samych. Naszych zalet, ale również wad, które każdy posiada.

 

Stwarzam wspólnie z klientką całą strategię działania oraz tworzymy spójny wizerunek. Wydobywam z jej wnętrza to co się tam kryje i formułuje z tego prawdziwą i piękną markę. Taką, która będzie jej towarzyszyła i pokazywała kim jest, co oferuje światu i jakie wartości są dla niej ważne.

 

A dlaczego tak istotne jest obecnie budowanie marki?

Stajesz się rozpoznawalna i budzisz zainteresowanie. Ludzie poznają Cie bliżej i chcą z Tobą współpracować. Dzięki spójnej marce, wiedzą dokładnie czego mogą oczekiwać. Jaką wartość im dasz, gdy podejmą z Tobą współpracę. Rozpoznają Cię w gąszczu obrazków i informacji. Wracają kiedy Twoja pomoc jest im potrzebna.

Oczywiście jedni Cie będą Kochali, a inni nienawidzili. Ale właśnie to jest piękne. Przyjdą do Ciebie tylko te osoby, dla których wartości które wyznajesz i to kim jesteś, jest ważne i cenne.

Proces budowania marki, jest procesem długotrwałym, dlatego im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym szybciej zaczniesz pracować nad swoją marką i szybciej zobaczysz efekty.

Zachęcam Cię zatem do obejrzenia mojej serii bezpłatnych video – Jak zbudować  swoją markę w 3 prostych krokach. Zapraszam TUTAJ.

 

Jeżeli natomiast chciałabyś, abym Cię wspierała w tym procesie, zapraszam do udziału w moim programie. Tutaj dowiesz się więcej.

 

Powodzenia w procesie budowania MARKI.

Monika


Zapisz się do mojego newslettera i otrzymuj powiadomienia o nowych postach na Vlogu na swoją skrzynkę

Zapisuję się do newslettera
Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


 

 

Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

tel. 669 769 696  Zapraszam do kontaktu w godz. 9.00 - 19.00. pon-pt.

Działalność online, na terenie całej Polski

Adres biura: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Oliwa

E-mail: kontakt@annakoprowska.pl

Fan-page: Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

Skype: Anna.Koprowska.Coach