"Moją przygodę z myśleniem o zmianach w moim życiu zaczęłam w 2015 roku, kiedy to byłam już niezmiernie przemęczona ówczesną pracą i czułam, że muszę pilnie coś zmienić, aby moje życie stało się bardziej pełniejsze i szczęśliwsze.

Podczas warsztatu Ani Koprowskiej otrzymałam wskazówki ,w którą stronę zawodową powinnam iść dalej. Ania poprowadziła naprawdę świetne spotkanie, wymagała od nas konkretnej pracy nad sobą i zastanowienia się nad tym, co zrobimy dalej, jaki będzie nasz kolejny krok do zmiany.

Na warsztatach miałam możliwość posłuchania innych osób, które też były w podobnym położeniu, jak ja. Poczułam, że nie jestem sama, a to bardzo ważne. Na zajęciach mieliśmy sporo ćwiczeń, które pomogły mi zrozumieć w którym miejscu jestem. Pokazały mi, że trzeba odważyć się walczyć o siebie, o plany czy marzenia.

Zawdzięczam Ani i jej warsztatowi bardzo dużo. To gdzie teraz jestem, w jakim miejscu pracuję,  jak wiele zmieniłam w swoim myśleniu i działaniu jest jej ogromną zasługą. Gdyby nie ten warsztat, może dalej bym tkwiła w miejscu, w którym już nie chciałam być. Nie wiem. Za to wiem na pewno, że to tam zobaczyłam, usłyszałam, przemyślałam a później krok po kroku wprowadziłam w życie zbieram z radością teraz. Gorąco polecam!"

Beata Biernat Kierownik o/Gdańsk Burian Logistic Sp. z o.o.

oraz Business Owner w firmie Forever Living Products

________________________________________________________________________________________________________________________________

"Przed warsztatem „Spełnij się zawodowo i pracuj z pasją – Twoja droga do wymarzonej pracy” zastanawiałam się, co tak naprawdę chciałabym w życiu robić i w trakcie warsztatu uświadomiłam to sobie. Najbardziej podobało mi się to, że warsztat był bardzo interaktywny, mało było tzw. wykładu. Sprzyjała też kameralność spotkania, bo dzięki temu, my, uczestnicy, mogliśmy lepiej się poznać.

Polecam warsztat Ani. Myślę, że wiele osób zastanawiających się, czy zrobić jakiś krok w swoim życiu zawodowym, wyjdzie z warsztatu z motywacją, żeby jednak ten krok wykonać. I to nie w bliżej nieokreślonej przyszłości, ale w konkretnym, zaplanowanym terminie."

Eliza

________________________________________________________________________________________________________________________________

"Na warsztat „SPEŁNIJ SIĘ ZAWODOWO i pracuj z pasją – Twoja droga do wymarzonej pracy” trafiłam przez zbieg okoliczności, informacja o nim pojawiła się w bardzo dobrym momencie mojego życia. Nie brałam nigdy udziału w takim spotkaniu, byłam ciekawa, jak to wygląda i czy faktycznie ma to sens. Dziś już wiem, że było warto! Poznałam lepiej siebie i swoje możliwości, mimo że to dopiero początek tej drogi. Polecam każdemu, niezależnie od wieku, płci i sytuacji życiowej. Ten warsztat otwiera oczy i umysł na nowe możliwości zawodowe. Zdecydowanie za mało w siebie wierzymy, stosujemy w życiu niewłaściwe schematy. Warto to zmienić - samemu czasem się nie da."

Joasia, Specjalista HR

________________________________________________________________________________________________________________________________

„Gorąco polecam uczestnictwo w warsztacie prowadzonym przez Anię „Spełnij się zawodowo i pracuj z pasją” – Twoja droga od korpopracy po pracę marzeń”. Daje ono możliwość refleksji nad swoimi planami, zarówno w sferze zawodowej jak i osobistej.

W moim przypadku, fakt ze spotkałem różnych ludzi, porozmawiałem z nimi, wysłuchałem ich historie i podzieliłem się z nimi swoją, dało mi dużą satysfakcję. Przed spotkaniem miałem wątpliwości, co do kształtu pracy moich marzeń. Warsztat pomógł mi uświadomić sobie, co chciałbym robić w przyszłości. Wyposażył mnie też w narzędzia, które pomogą mi podążać w kierunku realizacji swoich celów i uwierzyłem, że mogę spełnić się zawodowo wykonując pracę swoich marzeń. Wystarczy, że wyznaczę sobie cel i będę wytrwale dążył do jego realizacji.

Polecam takie spotkanie tym, którzy nie wiedzą w jakim kierunku poprowadzić swoją karierę zawodową. Również tym, którzy tę wiedzę posiadają, ale szukają wskazówek jak te plany zrealizować.”

Eryk Quesada, Change Analyst

_______________________________________________________________________________________________________________________________

"Przed warsztatem „SPEŁNIJ SIĘ ZAWODOWO  i pracuj z pasją – Twoja droga do wymarzonej pracy”, obawiałem się, że będę jedynym zawodowo niespełnionym uczestnikiem, ale przekonałem się, że takich osób jak ja, na sporym zakręcie zawodowym,  jest naprawdę wiele.

Podczas spotkania uświadomiłem sobie, że zmiana zawodu, to przecież nic strasznego, że innym to się udało i mi też się uda - musi. Po warsztacie nabrałem pewności, że zmiana jest jak najbardziej możliwa. Muszę tylko wyznaczać sobie kolejne SMARTne cele i je konsekwentnie realizować.

Dzięki Ani i warsztatowi zyskałem większą wewnętrzną motywację do osiągnięcia mojego głównego celu, czyli zmiany zawodu oraz wzmocniłem się po uświadomieniu sobie moich mocnych stron. 

Zdecydowanie polecam warsztat prowadzony przez Anię Koprowską."

                                                                                                                                                                                         Janusz

________________________________________________________________________________________________________________________________

„Poszłam na warsztat Ani „Spełnij się zawodowo i pracuj z pasją” – Twoja droga od korpopracy po pracę marzeń”, ponieważ chciałam poprawić swoją sytuację zawodową. Podczas warsztatu nazwałam mój cel i poznałam narzędzia, dzięki którym mogę go osiągnąć. Uświadomiłam sobie również moje dotychczasowe sukcesy zawodowe i mocne strony. Po spotkaniu poczułam się zmotywowana i zmobilizowania do działania w kierunku zmiany zawodowej.

Warsztat zdecydowanie godny polecenia.”

Marta Bujacz, Specjalistka IT

 Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


 

 

Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

tel. 669 769 696  Zapraszam do kontaktu w godz. 9.00 - 19.00. pon-pt.

Działalność online, na terenie całej Polski

Adres biura: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Oliwa

E-mail: kontakt@annakoprowska.pl

Fan-page: Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

Skype: Anna.Koprowska.Coach