Każdego klienta i użytkownika serwisów należących do UniCoaching Anna Koprowska, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na tej stronie.

 

  1. Sposób zbierania danych osobowych użytkowników.

UniCoaching Anna Koprowska nie dopisuje żadnej osoby bez jej zgody, do żadnej ze swoich list subskrypcyjnych czy newsletterów. Każda osoba musi dopisać się sama, poprzez podanie swojego maila.

 

  1. Sposób wykorzystania danych osobowych.

Dane są wykorzystywane do przesyłania użytkownikom informacji związanych z prowadzoną przez UniCoaching Anna Koprowska działalnością w zakresie organizacji i promocji warsztatów, webinarów i sesji indywidualnych rozwoju zawodowego i osobistego oraz szeroko pojętej edukacji.

 

  1. Czy dane osobowe są przekazywane innym firmom?

UniCoaching Anna Koprowska nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów / użytkowników swoich serwisów.

 

  1. Jak można zrezygnować z otrzymywania informacji?

W każdym otrzymanym od UniCoaching Anna Koprowska mailu, na dole, w stopce znajduje się link służący usunięciu swoich danych z bazy.

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, nie dopisuj się do newsletterów oraz subskrypcji prowadzonych przez UniCoaching Anna Koprowska.

 

 

UniCoaching Anna Koprowska

Anna Koprowska, Coach Zmiany Zawodowej

 Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


 

 

Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

tel. 669 769 696  Zapraszam do kontaktu w godz. 9.00 - 19.00. pon-pt.

Działalność online, na terenie całej Polski

Adres biura: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Oliwa

E-mail: kontakt@annakoprowska.pl

Fan-page: Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

Skype: Anna.Koprowska.Coach