Pracujesz na etacie, w korporacji i Twoja obecna praca Cię frustruje?

Masz już dość i myślisz o zmianie, lecz obawiasz się, że wpadniesz z deszczu pod rynnę, bo nie wiesz jakiego rodzaju działalność spełni Cię zawodowo?

Od jakiegoś czasu już poszukujesz pomysłu na swój biznes, w którym będziesz nie tylko zarabiać pieniądze, ale również realizować Twoje zainteresowania, pasje, potencjał i Twoje wartości?

Jak długo jeszcze zamierzasz tkwić w tej sytuacji i się z tym męczyć?

Wyobraź sobie, że odkrywasz właściwy pomysł na Twój biznes i zaczynasz działać w kierunku zmiany, na końcu której powiesz: „Udało się, w końcu robię to, co lubię i mi za to płacą!”

 

 

 

 

Nazywam się Ania Koprowska i jestem Coachem Zmiany Zawodowej

Pomagam kobietom pracującym na etacie, w korporacji, które są niezadowolone ze swojej obecnej pracy, odnaleźć nowy pomysł zawodowy na siebie oraz pomysł na biznes, oparty na ich potencjale oraz zainteresowaniach, który oprócz pieniędzy da im satysfakcję oraz poczucie sensu. Wspieram w zmianie zawodowej mentalnie oraz merytorycznie. 

Pomagam na różne sposoby, poprzez indywidualny program coachingowy na Skype, programy grupowe online, warsztaty stacjonarne, webinary i wyzwania. Prowadzę również vloga oraz grupę na Facebook „Społeczność Spełnij Się Zawodowo”. Moja praca daje mi dużo radości i samorealizacji, bo jest oparta na mojej pasji, potencjale i moich wartościach.

Jednak, nie zawsze tak było. Kiedyś całe dnie spędzałam za biurkiem od 9.00 do 17.30 i wypatrywałam końca dnia pracy. Jeszcze kilka lat temu pracowałam w korporacji, w pracy, która dawała mi dobre pieniądze, ale nie dawała mi satysfakcji, ani poczucia sensu i tego, że wykorzystuję mój potencjał. Doświadczyłam wypalenia zawodowego. Jednak, pozbierałam się i w ciągu kilku lat odkryłam właściwy dla mnie kierunek zawodowy i przeszłam moją zmianę zawodową. Dlatego, rozumiem, z czym się mierzysz i mogę Ci w tym pomóc.

 

 

 

TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE JEŚLI

 

Pracujesz w korporacji i Twoja obecna praca Cię frustruje

Masz już dość i myślisz o zmianie lecz nie wiesz, albo nie jesteś pewna, co innego mogłabyś robić na własny rachunek

Jesteś mamą na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Nie chcesz wracać do obecnej pracy i szukasz odpowiedzi na pytanie: co mam dalej robić? Czy ten pomysł na biznes wypali?

Poszukujesz pomysłu na zawód i działalność, w którym będziesz nie tylko zarabiać pieniądze, ale również realizować Twoje zainteresowania, pasje, potencjał i Twoje wartości

Nie masz jeszcze konkretnych pomysłów na biznes, za to masz dużo myśli na temat tego, co mogłabyś lub chciałabyś robić i potrzebujesz je uporządkować, aby wiedzieć co dalej robić i uwierzyć, że możesz!

Masz już dużo różnych pomysłów na siebie i na Twój potencjalny biznes, ale masz problem, aby wybrać ten jeden właściwy pomysł i zacząć w końcu działać

 

MOŻE MASZ WĄTPLIWOŚCI: CO MOŻE MI DAĆ TAKI PROGRAM?

Natalia, młoda mama, też się zastanawiała i jakiś czas dojrzewała do decyzji o zmianie. Tak pisze o programie:

Jestem młodą mamą, z doświadczeniem pracy na etacie. Po urodzeniu mojego synka, chciałam wykorzystać czas urlopu macierzyńskiego, aby ukierunkować moje działania i zacząć zmianę w kierunku własnej działalności.

Przed kursem Ani miałam jakieś pomysły na siebie, ale też dużo niepewności i brak decyzji, co do jednego kierunku mojego potencjalnego biznesu.

Podczas programu grupowego online uświadomiłam sobie, jak ważne jest znać swoje mocne strony, dotychczasowe osiągnięcia, wiedzieć, co sprawia mi przyjemność oraz to, w jaki sposób, w jakim trybie chciałabym pracować, przy uwzględnieniu moich wartości i potrzeb.

Podczas kursu zaczęłam działać i weryfikować mój pomysł na biznes, który wyklarował się podczas kursu. Robię to poprzez rozmowy z osobami, które mają doświadczenie w tym biznesie oraz z moimi potencjalnymi klientkami. Po kursie zaczęłam tworzyć społeczność dla mam i już w krótce zacznę im oferować moje produkty i usługi.

Polecam program Ani, ponieważ system, który podaje sprawdza się. Poznanie siebie, weryfikacja pomysłów, plan działania – to dla mnie efektywna strategia.

 

Kasia, po programie indywidualnym, została coachem, a Renata przekwalifikowała się z administratora na programistke.

 

Główne korzyści z programu dla Ciebie:

1. Odkryjesz dobry pomysł na Twój biznes, na bazie Twojego potencjału i badania rynku

2. Określisz swój cel i zbudujesz plan działania do Twojej zmiany

3. Będziesz mieć więcej wiary w siebie i wiary, że zmiana jest możliwa

4. Uświadomisz sobie, co blokuję Cię w zmianie i zaczniesz nad tym pracować

 

Podczas mojego programu przejdziesz proces od "Nie wiem, co mam dalej robić i jak" do "Wiem, co mam robić, działam i wierzę, że mi się uda"

 

 

 

CO ZROBISZ W TRAKCIE PROGRAMU KROK PO KROKU

 

 

ZBADASZ SWÓJ POTENCJAŁ

poznasz 7 kroków do dobrego pomysłu na Twój biznes

zobaczysz, na czym stoisz; zbierzesz swoje doświadczenie zawodowe, osiągnięcia i sukcesy

przyjrzysz się Twoim mocnym stronom, czyli temu, w czym jesteś dobra oraz Twoim umiejętnościom i talentom. Myślisz, że ich nie masz, albo masz ich mało? W tym programie pokażę Ci, że je masz.

zrobisz podsumowanie tego co lubisz i Twoich zainteresowań

doprecyzujesz swoje wartości, to, co cenisz w życiu najbardziej, po to, aby móc je bardziej świadomie realizować w przyszłym biznesie

Jednak, nawet jeśli dobrze znasz już siebie i wiesz, co chciałabys robić, to nie znaczy, że masz w ręku dobry pomysł na Twój biznes.

 

 

OKREŚLISZ KIERUNEK

   przyjrzysz się swoim marzeniom i temu, czego tak naprawdę chcesz dla siebie w życiu 

określisz wizje swojej nowej działalności

wygenerujesz pomysły na biznesy, w oparciu o Twoje mocne strony, zainteresowania, wartości i to, czego chcesz dla siebie

zrobisz badanie rynku i zaczniesz weryfikować Twoje pomysły, po to, aby ostatecznie wybrać jeden, właściwy dla Ciebie pomysł

 

 

 

ZAPLANUJESZ DALSZE KROKI I ZACZNIESZ DZIAŁAĆ

wyznaczysz sobie swój cel zawodowy na kolejne miesiące

zaplanujesz ze mną swoje kolejne kroki, które doprowadzą Cię do Twojego celu

wzmocnisz swoją motywację do działania i wiarę w siebie

To wszystko zrobisz w programie, z moim wsparciem oraz innych kobiet w zmianie.

 

 

 

JAK WYGLĄDA PROGRAM GRUPOWY W PRAKTYCE?

czas trwania kursu grupowego to 9 tygodni. Kurs zaczyna się i kończy dla wszystkich jednocześnie. Myślisz, że to dużo czasu? Wiele osób szuka dobrego pomysłu na siebie latami i ma za sobą kilka nieudanych prób. 2 miesiące czasu, po 30 min dziennie, to krótki czas na podjęcie tak ważnej decyzji w życiu.

o 3-5 dni dostajesz na maila materiały w formie PDF oraz wideo, z wiedzą merytoryczną oraz ćwiczeniami do wykonania

co tydzień spotykamy się na warsztatach online, podczas których przechodzimy razem przez poszczególne etapy kursu

 

 

 

PROGRAM JEST DOSTĘPNY W DWÓCH WERSJACH

 

PROGRAM GRUPOWY - STANDARD  PROGRAM INDYWIDUALNY - VIP 

 

NIENIEDOSTĘPNY NA TEN MOMENT

CENA REGULARNA - 1485 zł (płatne w 3 ratach)

Czas trwania: 12 tygodni 

Co dostajesz, zapisując się na program grupowy:

 

MATERIAŁY

Co 3-5 dni dostajesz na maila materiały w formie PDF i wideo z wiedzą merytoryczną oraz ćwiczeniami i zadaniami do wykonania.

 

 COTYGODNIOWE WARSZTATY ONLINE x 8 (Grupa Mastermind)

Uczestniczysz w ośmiu warsztatach online, na platformie webinarowej, gdzie widzimy sie i słyszymy. W kameralnym gronie 6 kobiet, omawiamy materiały z kursu, odpowiadam na pytania i rozwiązujemy dylematy dotyczące poszczególnych części kursu i ćwiczeń. Jest czas dla każdej uczestniczki. 

Grupy do wyboru:

  • grupa popołudniowa - czwartki, godz. 12.00 - 13.30
  • grupa wieczorna -  czwartki, godz. 19.00 - 20.30

Do spotkań online potrzebujesz tylko kamerki z mikrofonem.

 

GRUPA NA FACEBOOK DLA UCZESTNICZEK KURSU

Grupa służy usprawnieniu komunikacji pomiędzy uczestniczkami kursu. Udział w grupie nie jest konieczny, tylko dla chętnych. Wszystkie materiały do kursu są wysyłane mailowo, nie ma ich na grupie.

Co dostajesz, zapisując się na program indywidualny:

 

MATERIAŁY

Dostajesz na maila materiały w formie PDF z wiedzą merytoryczną oraz ćwiczeniami i zadaniami do wykonania.

 

INDYWIDUALNE SESJE COACHINGOWO-MENTORINGOWE NA SKYPE LUB MESSENGER x 9

 

Terminy spotkań ustalamy indywidualnie, według Twoich potrzeb. Spotkanie trwa godzinę.

Podczas spotkań proacujemy podczas sesji oraz robisz zadania w formie prac domowych pomiędzy spotkaniami. Program indywidualny jest dopasowany do Twoich potrzeb. Oprócz pracy nad pomysłem na biznes, pracujemy nad Twoją wiarą w siebie, pewnością siebie, poczuciem własnej wartości i nad przekonaniami, które mogą blokować Cię w zmianie zawodowej.

 

 

ZAPISY SĄ AKTUALNIE ZAMKNIĘTE 

Na program możesz zapisać się u mnie, po bezpłatnej konsultacji na Skype lub Messenger. Konsultacja jest po to, abyśmy się poznały i bym mogła sprawdzić, jakie są Twoje potrzeby i czy mogę Ci pomóc. 

Konsultacja nie zobowiązuje do dalszej współpracy.

Zapisuję się na bezpłatną konsultację

DOSTĘPNY NA TEN MOMENT

 

 

LISTA OSÓB ZAINTERESOWANYCH PROGRAMEM

Zapisz się na listę osób zainteresowanych programem. Dostaniesz ode mnie dodatkowe porady, inspirację i motywację do zmiany zawodowej.

 

ZAPISUJĘ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH PROGRAMEM 

 

 

 

CO MÓWIĄ MOJE KLIENTKI O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ?

 

 

Jestem na urlopie macierzyńskim i chciałabym z jego końcem rozpocząć nowe życie zawodowe, ponieważ praca, którą do tej pory wykonywałam, nie daje mi satysfakcji.

Kurs online „Odkryj pomysł zawodowy na siebie“ pomógł mi wybrać spośród kilku niewyraźnych pomysłów na siebie ten najważniejszy. Kurs wymagał sporo pracy własnej i czasu, ale dzięki niemu określiłam swoją nową ścieżkę zawodową we własnej działalności, którą chcę dalej podążać.

Polecam program Ani Koprowskiej każdemu, kto jest niezadowolony ze swojego życia zawodowego i kto szuka pomysłu na siebie, ale ciężko mu doprecyzować i wybrać jeden, właściwy dla siebie kierunek zawodowy i pomysł na biznes.

Marzena, mama na urlopie macierzyńskim

 

(Marzena jest w trakcie swojej zmiany zawodowej z pracy etatowej na fotografa we własnej działaności)

 

 

Przed kursem online nie do końca wiedziałam, na jakie zajęcie chciałabym zmienić moją dotychczasową pracę.

Stawiane w ćwiczeniach i kursie pytania skłoniły mnie do zastanowienia się i pracy nad sobą. Kurs pozwolił mi przeanalizować moje mocne strony, talenty i pasje oraz na tej podstawie zawody, które mogłabym wykonywać.

Wiem już w jakim kierunku zawodowym powinnam podążać. Myślę też, aby otworzyć własną działalność.

Uporządkowałam sobie też działania, które doprowadzą mnie do zmiany.

Polecam ten kurs online kobietom, które zastanawiają się, co innego mogłyby robić zawodowo w życiu, jeśli praca, którą wykonują, nie sprawia im satysfakcji. Dziękuję za wsparcie :)

 

Wioletta, urzędnik

(Wiola zmienia teraz swój zawód na dekoratorkę wnętrz. Planuje również otworzyć swój sklep z wyposażeniem wnętrz)

 

 

 

Przed programem grupowym miałam problem, który z pomysłów na siebie i swoją pracę wybrać. W trakcie kursu wykiełkował jeszcze jeden pomysł na nowe przedsięwzięciem i choć jeszcze nie podjęłam ostatecznej decyzji, w którym kierunku pójdę, to dzięki narzędziom z kursu wiem, jak przeprowadzić pogłębioną analizę moich pomysłów zawodowych, aby ostatecznie zdecydować się na ten jeden w pełni zgodny ze mną i moim potencjałem.

Podczas kursu wyklarowałam swoją wizję pracy i upewniłam się, że nie chciałabym już pracować na etacie, tylko raczej jako freelancer lub mieć własną działalność. Uświadomiłam sobie również, że nie ma nic złego w czerpaniu korzyści finansowej ze swojej pracy.

Polecam program grupowy Ani Koprowskiej osobom, które już mają pewną świadomość siebie i swoich potrzeb. Nie polecam tym, którzy oczekują natychmiastowych rezultatów bez wysiłku i pracy własnej.

Anna Spodar, freelancer

(Ania przygotowuje się do swojej zmiany zawodowej w pracy jako freelancer. Chce pomagać ludziom w rozwoju ich potencjału)

 

 

Podobały mi się zadania, które otrzymywaliśmy od coacha podczas programu. Nigdy nie rozpatrywałam siebie pod kątem zainteresowań, pasji, tego, co lubię robić, w jakich warunkach czuję się najlepiej, moich mocnych stron oraz tego, w czym jestem dobra.

Ponadto, dostałam ogrom wiedzy ze wskazówkami do tego, jak zabrać się do szukania pomysłu zawodowego na siebie.

Po kursie pojawił mi się pomysł na biznes. Jednak jeszcze nie jestem na niego "nakręcona". Mimo moich wątpliwości, co do wykonywanego zawodu, być może nie dojrzałam jeszcze do jego zmiany.

Polecam kurs Ani, bo jest praktyczny, pomocny i prowadzony przez dobrego coacha.

 

Agata, pedagog i mama dwójki maluchów

(Agata jest w trakcie weryfikacji i dojrzewania do swojego pomysłu na biznes, którym jest założenie prywatnej świetlicy dla dzieci)

 

 

 

ZOBACZ REKOMENDACJE VIDEO

 

Masz możliwość zakupienia kursu jeszcze przez:

 

 

 

KONSULTACJA DO PROGRAMU

NIE JESTEŚ PEWNA, CZY TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE? UMÓW SIĘ ZE MNĄ NA 15 MIN KONSULTACJI PRZEZ TELEFON I SPRAWDŹ TO. ODPOWIEM NA TWOJE PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI. MOŻESZ TEŻ NAPISAĆ DO MNIE MAILA Z ZAPYTANIEM TUTAJ LUB ZADZWONIĆ TEL. 669 769 696.

 

Zapisuję się na konsultację do programu

 

FAQ

1. CZY MOŻNA DOŁĄCZYĆ DO KURSU GRUPOWEGO W TRAKCIE JEGO TRWANIA?

Nie ma takiej możliwości. Kurs zaczyna się dla wszystkich osób jednocześnie. 

 

2. SKĄD MAM WIEDZIEĆ, CZY JESTEM GOTOWA NA PROGRAM  I CZY MI POMOŻE?

Wyróżniam 3 etapy poszukiwania pomysłu na siebie i na swój biznes:

Początkowy etap

Etap, gdzie dopiero zaczynasz poznawać siebie, swoje mocne strony, zainteresowania i wartości. Dopiero zaczynasz rozwijać się i pracować nad sobą. Na tym etapie nie masz jeszcze żadnych pomysłów na siebie, bo jeszcze nie poznałaś siebie na tyle, aby mieć pomysły na to, co chcesz i możesz robić zawodowo. Obawiasz się również wyjścia z etatu, jeszcze nie jesteś na to gotowa.

Zaawansowany etap

Etap, w którym poznajesz już siebie od jakiegoś czasu. Uświadamiasz sobie jakąś część swoich mocnych stron. Masz również swoje zainteresowania,  i wiesz, co lubisz robić. Może przemknęły Ci przez myśl jakieś nieśmiałe pomysły na Twój biznes, ale nie wiesz jeszcze, co by to miało konkretnie być. Jednak chciałabyś się tego dowiedzieć, bo męczy Cię już obecna praca i tkwienie w sytuacji, gdzie nie czujesz się na swoim miejscu.

Bardzo zaawansowany etap

Etap, w którym bardzo dobrze znasz już siebie i masz różne pomysły na biznes. Jednak, ciężko Ci jest wybrać jeden pomysł i zacząć w końcu działać. Na tym etapie, możesz mieć jeden pomysł, ale nie być pewna, czy wypali finansowo i czy dasz radę go zrealizować. Brakuje Ci podjęcia konkretnej decyzji, motywacji do działania i wiary w siebie.

Możesz być też w sytuacji, w której Twój pomysł na biznes nie wypalił i potrzebujesz go przeformułować.

 

Jeśli jesteś w pierwszym etapie, to zapraszam Cię na program indywidualny, gdzie będziemy mogły bardziej intensywnie pracować nad odkrywaniem Twojego potencjału i najpierw pomysłu na Ciebie, a następnie na Twój biznes. Na tym etapie program indywidualny będzie dla Ciebie bardziej skuteczną metodą pracy nad poznawaniem siebie i badaniem rynku, pod kątem różnych pomysłów. 

Jeśli jesteś na etapach zaawansowanym lub b. zaawansowanym, to możesz wziąć udział zarówno w programie grupowym jak i indywidualnym.

 

Jeśli masz pytania, to napisz na kontakt@annakoprowska.pl lub zadzwoń do mnie tel. 669 769 696. Podczas rozmowy sprawdzimy, na jakim etapie jesteś i czy mogę Ci pomóc w tym programie, czy może potrzebujesz czegoś innego teraz. Rozmowa nie zobowiązuje do dalszej współpracy, więc smiało pytaj mnie, o co tylko chcesz.

 

3. DLA KOGO NIE JEST TEN KURS?

Kurs NIE jest dla osób, które:

- nie mają 30 min czasu dziennie na pracę samodzielną nad sobą i swoim rozwojem osobisto-zawodowym,

- spodziewają się rezultatu bez zaangażowania w program i robienia ćwiczeń oraz zadań, które proponuję,

- dla osób, które mają już swój biznes i chciałyby go usprawnić. 

 

 Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


 

 

Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

tel. 669 769 696  Zapraszam do kontaktu w godz. 9.00 - 19.00. pon-pt.

Działalność online, na terenie całej Polski

Adres biura: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Oliwa

E-mail: kontakt@annakoprowska.pl

Fan-page: Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

Skype: Anna.Koprowska.Coach