Co to jest grupa Mastermind online dla kobiet w zmianie zawodowej?

Mastermind, to mała grupa kobiet (do 4 kobiet) spotykających się regularnie, w celu niesienia wspólnej pomocy, dawania rad, motywowania się, po to, abyś mogła łatwiej i szybciej przejść swoją zmianę zawodową.

Grupa jest przeznaczona dla kobiet na etacie, które już wiedzą, co chcą dalej robić/mają pomysł zawodowy na siebie i chciałyby w przyszłości wyjść z etatu i realizować się we własnej działalności.

Innymi słowy, jest to grupa dla kobiet, które stoją w obliczu zmiany zawodowej. Po pierwsze, zmiany zawodu i po drugie, zmiany z etatu na własną działalność, lub już są w tej zmianie.

 

Grupa jest dla kobiet, które w szczególności:

- mają pomysł zawodowy na siebie, ale nie wiedzą, jak z niego zrobić dobry pomysł na biznes. Nie mają pojęcia od czego zacząć i co dalej robić,

- sa na rozdrożu, ale nie mają odwagi i/lub motywacji, aby przejść zmianę zawodową z etatu na własną działalność,

- potrzebują obiektywnego spojrzenia na ich wyzwania, burzy mózgów, konkretnego feedbacku i przyjaznych kopniaków motywacyjnych, po to, aby skutecznie planować i realizować swoje cele i działania w zmianie,

- mają różne obawy i opory przed zmianą i przez to szybko tracą motywacje do działania,

- utknęły na którymś etapie zmiany i nie wiedzą, co dalej robić. Chcą uporządkować swoje myśli i dostać wsparcie od innych kobiet w zmianie.

- potrzebują wokół siebie osób, które je zrozumieją i wesprą w ich zmianie zawodowej.

 

Na tych spotkaniach nie lejemy wody, dostajesz konkretne wsparcie od kilku kobiet.

 

Co się dzieje w trakcie spotkania?

  1. Po tym jak się przywitamy, każda z uczestniczek, po kolei zabiera głos.
  2. Najpierw, opowiadasz o tym, co Ci się udało zrobić w ciągu ostatniego miesiąca, z czego jesteś zadowolona.
  3. Następnie, mówisz o swoich największych wyzwaniach, dylematach, obawach oraz dostajesz feedback ode mnie i od każdej z uczestniczek. Słuchasz, zadajesz pytania, czerpiesz inspiracje i wiedzę z doświadczeń moich oraz innych kobiet. Każda z uczestniczek ma 15/20 minut na swoją sesję. Uczestniczki po kolei pracują nad swoimi wyzwaniami.
  4. Na końcu, każda z uczestniczek mówi o tym, co wynosi ze spotkania i jakie konkretne działania podejmie w trakcie kolejnego miesiąca.

W grupie zachowujemy poufność informacji.

 

Informacje organizacyjne

Grupa Mastermind rusza od września i będzie trwała do końca grudnia 2017. Potem jest możliwość zapisania się do Mastermind na kolejne pół roku.

  • Terminy spotkań: do ustalenia z uczestniczkami kursu. 
  • Czas trwania: 2 h
  • Miejsce: online, na Skype
  • Uczestniczki: grupa czterech kobiet na podobnym etapie zmiany zawodowej

Dodatkowo:

  • Dla uczestniczek tworzę prywatną grupę na FB, gdzie mogą ze sobą rozmawiać, dawać sobie feedback i wymieniać się doświadczeniami pomiędzy spotkaniami.
  • Aby uczestniczyć w spotkaniach online potrzebujesz komputer z kamerką lub telefon oraz dostęp do internetu.

 

Kim jestem i dlaczego moja grupa Mastermind?

Nazywam się Anna Koprowska i jestem Coachem Zmiany Zawodowej.

Pomagam kobietom pracującym na etacie, w korporacji, które są niezadowolone ze swojej obecnej pracy, odnaleźć nowy pomysł zawodowy na siebie oparty na ich potencjale oraz zainteresowaniach,  który oprócz pieniędzy da im satysfakcję oraz poczucie sensu. Pomagam przygotować się mentalnie oraz merytorycznie i wspieram w zmianie zawodowej. 

Jednak, nie zawsze tak było. Jeszcze kilka lat temu pracowałam w korporacji, w pracy, która dawała mi dobre pieniądze, ale nie dawała mi satysfakcji, ani poczucia sensu i tego, że wykorzystuję mój potencjał. Doświadczyłam wypalenia zawodowego. Jednak, pozbierałam się i w ciągu kilku lat odkryłam właściwy dla mnie kierunek zawodowy i przeszłam swoją zmianę zawodową, zmianę zawodu oraz etatu na własną działalność. Dlatego, rozumiem, z czym się mierzysz i mogę Ci w tym pomóc.

W 2016r z powodzeniem prowadziłam spotkania na żywo, dla osób w zmianie zawodowej, w Trójmieście. Teraz przenoszę je na grunt online. Cena
Cykl czterech spotkań kosztuje 200zł.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, czy ta grupa jest dla Ciebie, to umów się ze mną na 15 min bezpłatnej konsultacji na telefon, lub Skype, poniżej. 

Zapisuję się na bezpłatną konsultację

 

AKTUALNIE NIE PROWADZĘ ZAPISÓW NA GRUPY MASTERMIND.

Jeśli chcesz dostać informację o kolejnej edycji Mastermind 2018, zapisz się na listę zainteresowanych. Wyślij do mnie maila na kontakt@annakoprowska.pl o przykładowej treści: Jestem zainteresowana grupą Mastermind 2018. 

 

 Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


 

 

Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

tel. 669 769 696  Zapraszam do kontaktu w godz. 9.00 - 19.00. pon-pt.

Działalność online, na terenie całej Polski

Adres biura: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Oliwa

E-mail: kontakt@annakoprowska.pl

Fan-page: Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

Skype: Anna.Koprowska.Coach