Pracujesz w korporacji i Twoja obecna praca Cię frustruje? Może masz już dość i myślisz o zmianie, lecz obawiasz się, że wpadniesz z deszczu pod rynnę, bo nie wiesz jaka praca spełni Cię zawodowo? A może jesteś mamą na urlopie macierzyńskim, która szuka nowego pomysłu zawodowego na siebie?

 

Jeśli tak, to zapraszam Cię na warsztaty, na których porozmawiamy o tym, jak odkryć pomysł zawodowy na siebie, który będzie zgodny z Tobą i Twoim potencjałem.

 

Jeśli więc:

- masz dość swojej frustrującej pracy i marzysz o jej zmianie,

- od pewnego czasu już szukasz pomysłu zawodowego na siebie, aby pracować z satysfakcją, pasją i realizować swoje talenty, ale wciąż nie wiesz, co by to mogło być,

- chcesz odkryć właściwą dla siebie ścieżkę zawodową, gdzie będziesz robić to, co kochasz i zarabiać na tym pieniądze, na etacie lub we własnej działalności.

 

Zainwestuj w siebie i zapisz się na ten praktyczny warsztat coachingowy. Twój koszt to tylko 45zł za 3h szkolenia. Wartość, którą wynosisz jest o wiele większa. W cenie jest krótka przerwa kawowa i materiały dla uczestników.

 

Twoje korzyści z udziału w spotkaniu:

- poznasz proces zmiany zawodowej i wyzwania w tym procesie,

- zapoznasz się z metodami poszukiwania pomysłu zawodowego opartego na Twoim potencjale, wartościach i zainteresowaniach,

‐dostaniesz narzędzia do pracy nad sobą, dzięki którym lepiej poznasz siebie, Twoje mocne strony i pasje. Zaczniesz pracować już na warsztacie,

‐ przyjrzysz się Twoim pragnieniom i marzeniom, co tak naprawdę chciałabyś robić,

‐zaczniesz budować wiarę w siebie i w powodzenie Twojej zmiany zawodowej,

‐poznasz inne osoby, które tak jak Ty, chcą dokonać pozytywnych zmian w życiu zawodowym.

 

Dla kogo jest warsztat?

Dla kobiet pracujących w korporacjach, które od jakiegoś czasu są już w procesie rozwoju i poszukiwania pomysłu zawodowego na siebie. Jednak jeszcze nie wiedzą, w którym kierunku pójść. Jednocześnie, mają chęci i motywację do poszukiwań i zmiany swojej pracy, zawodu, lub przejścia z etatu na własną działalność.

 

Opinia jednej z uczestniczek poprzedniej edycji warsztatu:

"Na warsztat „SPEŁNIJ SIĘ ZAWODOWO – odkryj swój kierunek zawodowy i pracuj z pasją" trafiłam przez zbieg okoliczności, informacja o nim pojawiła się w bardzo dobrym momencie mojego życia. Nie brałam nigdy udziału w takim spotkaniu, byłam ciekawa, jak to wygląda i czy faktycznie ma to sens. Dziś już wiem, że było warto! Poznałam lepiej siebie i swoje możliwości, mimo że to dopiero początek tej drogi. Polecam każdemu, niezależnie od wieku, płci i sytuacji życiowej. Ten warsztat otwiera oczy i umysł na nowe możliwości zawodowe. Zdecydowanie za mało w siebie wierzymy, stosujemy w życiu niewłaściwe schematy. Warto to zmienić - samemu czasem się nie da."           

Joasia, Specjalistka HR

 

 

Weź udział w warsztacie i świadomie wybierz ścieżkę zawodową, którą chcesz podążać.

Do zobaczenia!

Anna Koprowska

Coach Spełnienia Zawodowego

 

P.S. Jeśli nie jesteś pewna, czy ten warsztat jest dla Ciebie, napisz do mnie na kontakt@annakoprowska.pl. Odpowiem.Miejsce Akademia Świadomego Człowieka, ul. Kaprów 3A/16 (I piętro), Gdańsk Oliwa
Od 25-01-2017 18:00 do 25-01-2017 21:30

Wolnych miejsc 4
Cena 45zł


Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


 

 

Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

tel. 669 769 696  Zapraszam do kontaktu w godz. 9.00 - 19.00. pon-pt.

Działalność online, na terenie całej Polski

Adres biura: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Oliwa

E-mail: kontakt@annakoprowska.pl

Fan-page: Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

Skype: Anna.Koprowska.Coach