Pracujesz w korporacji i Twoja obecna praca Cię frustruje? Może masz już dość i myślisz o zmianie, lecz obawiasz się, że wpadniesz z deszczu pod rynnę, bo nie wiesz jaki kierunek zawodowy będzie dla Ciebie dobry? A może jesteś mamą na urlopie macierzyńskim, która szuka dobrego pomyslu na biznes?

 

Jeśli tak, to zapraszam Cię na warsztaty, na których porozmawiamy o tym, jak odkryć pomysł na siebie i na biznes, który będzie zgodny z Tobą i Twoim potencjałem, a także da Ci pieniądze. To jest możliwe!

 

Jeśli więc:

- masz dość swojej obecnej pracy i marzysz o jej zmianie. Rozważasz przejście na własną działalność, ale jeszcze nie jestes pewna, czy to droga dla Ciebie.

- od pewnego czasu już szukasz pomysłu na biznes, aby pracować z satysfakcją, pasją i realizować swoje talenty, ale wciąż nie jesteś pewna, co by to mogło konkretnie być,

- chcesz odkryć właściwą dla siebie ścieżkę zawodową, gdzie będziesz robić to, co kochasz i zarabiać na tym pieniądze.

 

Zainwestuj w siebie i zapisz się na praktyczne warsztaty coachingowe. Twój koszt to tylko 49zł za 3,5h szkolenia. Wartość, którą wynosisz jest o wiele większa. W cenie jest przerwa kawowa i materiały dla uczestniczek.

 

Twoje korzyści z udziału w spotkaniu:

- poznasz proces zmiany z etatu na własna działalność i wyzwania w tym procesie,

- zapoznasz się z moją sprawdzoną metodą 7 kroków do dobrego pomysłu na siebie i na biznes, oparty na Twoim potencjale i badaniu rynku,

‐ dostaniesz narzędzia do pracy nad sobą, dzięki którym lepiej poznasz siebie i Twoje mocne strony. Zaczniesz pracować już na warsztacie,

‐ przyjrzysz się Twoim pragnieniom i marzeniom, co tak naprawdę chciałabyś robić,

‐ zaczniesz budować wiarę w siebie i w powodzenie Twojej zmiany zawodowej,

‐ poznasz inne kobiety, które tak jak Ty, chcą dokonać pozytywnych zmian w życiu zawodowym.

 

Dla kogo jest warsztat?

Dla kobiet pracujących na etacie, w korporacji, które od jakiegoś czasu są już w procesie rozwoju i poszukiwania pomysłu na siebie i na swój biznes. Jednak, jeszcze nie wiedzą, albo nie są pewne, w którym kierunku pójść. Jednocześnie, mają chęci i motywację do poszukiwań i zmiany swojej pracy, zawodu i przejścia z etatu na własną działalność.

 

Opinia jednej z uczestniczek poprzedniej edycji warsztatu:

"Na ten warsztat trafiłam przez zbieg okoliczności, informacja o nim pojawiła się w bardzo dobrym momencie mojego życia. Nie brałam nigdy udziału w takim spotkaniu, byłam ciekawa, jak to wygląda i czy faktycznie ma to sens. Dziś już wiem, że było warto! Poznałam lepiej siebie i swoje możliwości, mimo że to dopiero początek tej drogi. Polecam każdemu. Ten warsztat otwiera oczy i umysł na nowe możliwości zawodowe. Zdecydowanie za mało w siebie wierzymy, stosujemy w życiu niewłaściwe schematy. Warto to zmienić - samemu czasem się nie da."          

Joasia, Specjalistka HR

 

 

Weź udział w warsztacie i świadomie wybierz ścieżkę zawodową, którą chcesz podążać.

Do zobaczenia!

Anna Koprowska

Coach Zmiany Zawodowej

 

P.S. Jeśli nie jesteś pewna, czy ten warsztat jest dla Ciebie, napisz do mnie na kontakt@annakoprowska.pl. Odpowiem.Miejsce Sala warsztatowa w kawiarni Kofeina, Antoniego Abrahama 41, Gdynia
Od 24-10-2017 18:00 do 24-10-2017 21:30

Wolnych miejsc 4
Cena 49zł


Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


 

 

Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

tel. 669 769 696  Zapraszam do kontaktu w godz. 9.00 - 19.00. pon-pt.

Działalność online, na terenie całej Polski

Adres biura: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Oliwa

E-mail: kontakt@annakoprowska.pl

Fan-page: Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

Skype: Anna.Koprowska.Coach