- brakuje Ci pewności siebie, aby dokonać swojej zmiany zawodowej tzn. zmienić zawód i przejść z etatu na własną działalność?

- poszukujesz dobrego pomysłu na biznes, w którym będziesz jednocześnie zarabiać pieniądze i mieć satysfakcję?

- chcesz odejść z etatu i przejść na własną działalność, ale wciąż nie możesz się zdecydować na jeden pomysł i ciągle wątpisz w siebie i że Ci się uda?

- A może jesteś młodą mamą, która nie chce wracać do obecnej pracy i poszukuje odpowiedzi na pytanie: w czym jesteś dobra i co mam dalej robić?

 

Rozumiem Cię, bo też miałam dużo wątpliwości i niepewności w sobie, zanim przeszłam swoją zmianę zawodową, kilka lat temu.

Nazywam się Ania Koprowska i jestem Coachem Zmiany Zawodowej. 

Pomagam kobietom pracującym na etacie, w korporacji, które są niezadowolone ze swojej obecnej pracy, odnaleźć nowy pomysł zawodowy na siebie oparty na ich potencjale oraz zainteresowaniach, który oprócz pieniędzy da im satysfakcję oraz poczucie sensu. Wspieram w zmianie zawodowej mentalnie oraz merytorycznie.

Moja praca daje mi dużo radości i samorealizacji, bo jest oparta na mojej pasji, potencjale i moich wartościach. Jednak, nie zawsze tak było. Kiedyś całe dnie spędzałam za biurkiem od 9.00 do 17.30 i wypatrywałam końca dnia pracy. Jeszcze kilka lat temu pracowałam w korporacji, w pracy, która dawała mi dobre pieniądze, ale nie dawała mi satysfakcji, ani poczucia sensu i tego, że wykorzystuję mój potencjał. Doświadczyłam wypalenia zawodowego. Jednak, pozbierałam się i w ciągu kilku lat odkryłam właściwy dla mnie kierunek zawodowy i przeszłam moją zmianę zawodową, czyli zmianę zawodu oraz zmianę z etatu na własny biznes.

Aby to zrobić, potrzebowałam poznać siebie i swoją wewnętrzną moc. Uświadomiłam sobie swoje mocne strony, cechy, umiejętności, to w czym jestem dobra i nauczyłam się doceniać siebie. Dzięki temu, stałam się bardziej pewna siebie i uwierzyłam, że mi się uda i że zmiana jest możliwa!

Od kilku lat pomagam w tym innym kobietom. Dlatego też organizuję dla Ciebie to wyzwanie.

 

Co zyskasz dzięki udziałowi w wyzwaniu?

Dzięki temu wyzwaniu odkryjesz 40 swoich mocnych stron i uświadomisz sobie, w czym jesteś dobra. Myślisz, że nie masz tylu atutów? W tym wyzwaniu pokażę Ci, że je masz. Pod warunkiem, że zrobisz ćwiczenia, które zadam Ci w trakcie wyzwania. :-)

Jest to wyzwanie mailowe, w którym dostaniesz ode mnie PDFy z ćwiczeniami, wideo oraz zaproszenie na bezpłatny webinar na żywo.

 

Udział w wyzwaniu jest bezpłatny, ale rejestracja jest obowiązkowa. Kliknij poniżej i zapisz się na to wyzwanie już dziś.

 Miejsce cała Polska Wyzwanie online,
Od 25-09-2017 09:00 do 28-09-2017 22:00

Wolnych miejsc 0
Cena 0zł

Brak wolnych miejsc

Formularz kontaktowy

 

 

 

 

 


 

 

Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

tel. 669 769 696  Zapraszam do kontaktu w godz. 9.00 - 19.00. pon-pt.

Działalność online, na terenie całej Polski

Adres biura: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk Oliwa

E-mail: kontakt@annakoprowska.pl

Fan-page: Anna Koprowska Coach Zmiany Zawodowej

Skype: Anna.Koprowska.Coach